Kontakta oss

"Vi finns här för att hjälpa när du söker och letar bilder, få information om en viss bild eller för att få hjälp med prisuppgifter.

Att hjälpa dig att hitta den rätta bilden gör vi så klart kostnadsfritt.

Skriv ett mejl, eller ring oss! 08 - 400 29 700



Pasi Kiviniemi - Kundsupport, Ekonomi
Prisfrågor, Fakturafrågor, Styckeförsäljning & Bildindexering
pasi@scandinav.se
08-121 50 507

Josef Rönnquist - vd
josef@scandinav.se
08-121 50 505


Anci Syrén - Key Account Manager
Avtal & abonnemangstjänster
anci@scandinav.se
08-121 50 502

Göran Syrén - Byråansvarig
Avtal & abonnemangstjänster - byråer
goran@scandinav.se
08-121 50 501

Mattias Nylander - Account Manager
Avtal & abonnemangstjänster
mattias@scandinav.se
0735 - 18 74 76

Lovisa Rönnquist - Bildredaktör & fotografkontakt
Fotografansökningar & bildurval
lovisa@scandinav.se
08-400 29 700

Sara Isborn - Retuschör
Retusch
sara@scandinav.se
08 - 400 29 700


Öppettider
Vardagar 9-17

Telefon
08-400 29 700

Besöksadress
Hornsgatan 89
117 26 Stockholm